Titulní obrázek

Honda představí v Detroitu malé městské SUV

Automobilka Honda představí na autosalonu v Detroitu koncept nového malého městského SUV. Prozatím se k nám dostala jen jedna fotografie.

Svět potřebuje další SUV, a nejlépe nějaké malé a městské. Ale budiž, dneska tahle auta frčí a dokonce i velmi konzervativní Škoda chce s podobným autem přijít. Bohužel ale o konceptu SUV Honda víme jenom to, že se představí na autosalonu v Detroitu a že bude mít uprostřed umístěnou nádrž.

Povinné ručení 2012: V letošním roce se ceny povinného ručení dostaly vlivem konkurence na historická minima. Máte-li starší smlouvu, porovnejte si vaši platbu s některou online kalkulaček povinného ručení.

Jelikož se má jednat o městský crossover, velikostí se bude podobat spíše hatchbacku Honda Jazz, bude se tvářit jen jako teréňák, což bude samozřejmě působit velmi sportovně, dravě a dynamicky.

O motorech je ještě asi zbytečné mluvit, protože Honda nic nepřiznala. Ale média hovoří o dvouválcovém hybridu se spotřebou půl litru na 100 km. Uvidíme, zda se pletou, nebo mají pro jednou pravdu.